Кандидатски листи в община Кюстендил

User Rating:  / 0
PoorBest 
Details

Общински съвет

  • 4. ПП АТАКА

    • 101. Йоана Красимирова Иванова

    • 102. Йорданка Иванова Николчова

    • 103. Георги Андонов Спасов

    • 104. Искра Ангелова Георгиева

  • 14. Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

    • 101. Юрий Методиев Хранов

    • 102. Аспарух Силвиев Стефанов

    • 103. Анита Каменова Пешева-Пенева

    • 104. Зорница Богданова Стойчева

    • 105. Силвия Атанасова Любенова

    • 106. Десислава Василева Борисова

    • 107. Камелия Иванова Генчева

  • 26. коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

    • 101. Любен Асенов Тасков

    • 102. Йордан Георгиев Стайков

    • 103. Гроздан Асенов Грозданов

  • 27. коалиция Ние, Гражданите

    • 101. ИВО КРУМОВ КРЪСТЕВ

    • 102. СВЕТОЗАР КРУМОВ БАЧОВСКИ

  • 30. ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

    • 101. Любомир Иванов Стойков

    • 102. Вергиния Веселинова Василева-Згуровска

    • 103. Рая Любомирова Василиева

    • 104. Венера Георгиева Илиева

    • 105. Станислав Иванов Харалампиев

    • 106. Любка Иванова Пандурска

  • 42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ

    • 101. Огнян Огнянов Атанасов

    • 102. Димитър Евстатиев Велинов

    • 103. Любомир Венцеславов Терзийски

    • 104. Константин Димов Дингозов

    • 105. Станислав Кирилов Андонов

    • 106. Камелия Милчова Гребенарова

    • 107. Камелия Младенова Анева-Андонова

    • 108. Станислав Пламенов Матуски

    • 109. Андрей Иванов Димитров

    • 110. Милена Петкова Стоименова

    • 111. Цветелина Руменова Василева

    • 112. Вероника Ангелова Алипасалис-Табачка

    • 113. Румен Тончев Миланов

    • 114. Божидар Добринов Кадийски

    • 115. Светослав Кирилов Дамянов

    • 116. Мирела Росенова Христова

  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ

    • 101. Ива Петрова Накова

    • 102. Заличен

    • 103. Драгомир Димитров Максимов

    • 104. Ясен Петров Стойнев

    • 105. Кирил Боянов Велинов

    • 106. Милена Кирилова Иванова

    • 107. Кирил Стоянов Горов

    • 108. Мирослава Бисерова Славчова

    • 109. Павел Василев Стойнев

    • 110. Йордан Сергиев Маноилов

    • 111. Йордан Атанасов Георгиев

    • 112. Благородка Василева Стоичкова

  • 51. ВОЛЯ

    • 101. Поля Василева Велинова

    • 102. Павел Софрониев Георгиев

    • 103. Емил Добрев Динев

    • 104. Красимир Пенев Митов

    • 105. Галина Стоянова Груева

    • 106. Методи Ивов Чивийски

    • 107. Любомир Василев Иванов

    • 108. Антонио Ангелов Николов

  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    • 101. Росен Раденков Димитров

    • 102. Атанас Любомиров Гергинов

    • 103. Лилия Георгиева Чингарска-Димитрова

    • 104. Йордан Каменов Тодоров

    • 105. Невенка Асенова Панчева

    • 106. Лилия Живкова Евтимова-Алексиева

    • 107. Бойко Любомиров Клечков

    • 108. Елена Кирилова Йовева Димитрова

    • 109. Христо Сашов Цуцумански

    • 110. Асен Младенов Иванов

    • 111. Димитър Иванов Соколов

    • 112. Даниел Владимиров Испорски

    • 113. Десислава Георгиева Разсолкова

    • 114. Йордан Николов Костадинов

    • 115. Тошо Иванов Мухтанов

    • 116. Севделин Първанов Атанасов

    • 117. Григор Димитров Велинов

    • 118. Милена Огнянова Митева

    • 119. Ганка Чанева Ангелова

    • 120. Биляна Кирилова Попова-Димитрова

    • 121. Страхил Христов Данчев

    • 122. Георги Кирилов Иванчов

    • 123. Серги Дамянов Цонев

    • 124. Снежана Иванова Арсова

    • 125. Стоян Симеонов Ръждавички

    • 126. Соня Георгиева Павлова

    • 127. Добромир Руменов Димитров

    • 128. Даринка Здравчова Маринова

    • 129. Василка Цветанова Кръстева

    • 130. Рени Борисова Мирчева

    • 131. Венера Александрова Тасева

    • 132. Огнян Любенов Пешев

    • 133. Таня Георгиева Кирилова

    • 134. Стоян Тимев Манов

    • 135. Марио Иванов Янев

    • 136. Валентина Страхилова Кирилова

    • 137. Марио Костадинов Георгиев

  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

    • 101. Надка Иванова Вучкова

    • 102. Андрей Петров Велинов

    • 103. Алексей Викторов Ершов

    • 104. Иван Александров Нещамски

    • 105. Валентина Маноилчова Иванова-Димитрова

    • 106. Асен Георгиев Анев

  • 67. Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    • 101. Петър Георгиев Паунов

    • 102. Михаела Ясенова Крумова

    • 103. Иван Манолов Андонов

    • 104. Красимир Любомиров Петров

    • 105. Георги Петков Петров

    • 106. Спиридон Драганов Лещански

    • 107. Анелия Знаменова Любенова-Мандалска

    • 108. Мая Боянова Станойкова-Илиева

    • 109. Бойко Недялков Недялков

    • 110. Ясен Георгиев Ангелов

    • 111. Асен Иванов Динчев

    • 112. Румен Кирилов Гогов

    • 113. Георги Йорданов Джоглев

    • 114. Борислава Христова Иванова

    • 115. Валери Томов Янев

    • 116. Юлияна Димитрова Божилова

    • 117. Чавдар Тончев Ненов

    • 118. Иван Денчев Коларов

    • 119. Ангел Борисов Ангелов

    • 120. Радостина Йорданова Васева

    • 121. Димитрина Георгиева Христова

    • 122. Адела Руменова Димитрова

    • 123. Радослав Димитров Джонев

    • 124. Георги Емилов Бакалски

    • 125. Маргарита Исталиянова Вангелова

    • 126. Владислав Руменов Паунов

    • 127. Реонита Иванова Йорданова

    • 128. Валери Миланов Йовев

    • 129. Бойко Костадинов Соколовски

    • 130. Росен Асенов Димитров

    • 131. Йордан Иванов Ангелков

    • 132. Йордан Георгиев Петров

    • 133. Петър Николов Петров

    • 134. Петя Иванова Христова

    • 135. Милен Благовестов Порожанов

    • 136. Луиза Огнянова Базовичка

    • 137. Камелия Уралова Асенова

  • 68. Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

    • 101. Младен Стоянов Ризов

    • 102. Владислав Димитров Харалампиев

    • 103. Йордан Захариев Чипев

    • 104. Валери Здравков Йовчев

    • 105. Иван Порфиров Мишков

    • 106. Симеон Антонов Георгиев

    • 107. Александрина Александрова Кирилова

    • 108. Георги Асенов Георгиев

    • 109. Виктор Василев Гаминчев

    • 110. Гълъбина Илиева Томова

    • 111. Георги Евгениев Лумбев

    • 112. Христина Димитрова Васева

    • 113. Станислав Павлов Стоянов

    • 114. Таня Христова Стефанова

    • 115. Георги Василев Цоцумански

    • 116. Виолина Руменова Димитрова

    • 117. Владислав Здравков Йорданов

    • 118. Гергана Иванова Сергеева

    • 119. Димитър Емилов Димитров

    • 120. Сузи Стоянова Илиева

    • 121. Васил Кирилов Тодоров

    • 122. Тонче Младенов Карамфилов

    • 123. Радослав Василев Алексов

    • 124. Валери Димитров Костадинов

    • 125. Антон Митков Димитров

    • 126. Венцислав Евгениев Крумов

    • 127. Александър Красимиров Бараклийски

    • 128. Иво Димитров Еремийски

    • 129. Иван Богомилов Димитров

    • 130. Мадлена Димитрова Тренева

    • 131. Любомир Ананиев Христов

    • 132. Ивайло Николов Войнски

    • 133. Красимира Йорданова Александрова

    • 134. Зоя-Мария Александрова Хойсова

    • 135. Елена Валериева Гонева

    • 136. Даниел Росенов Владимиров

    • 137. Кръстинка Никифорова Ризова

  • 69. Местна коалиция НДСВ

    • 101. Емил Венев Атанасов

    • 102. КАМЕЛИЯ КЪНЧОВА ПЕТРОВА-АНДОНОВА

    • 103. Любомир Иванов Васев

    • 104. Даниела Василева Георгиева

    • 105. Таня Христова Миразчийска

    • 106. Кирил Руменов Ковачев

    • 107. Цецка Стоянова Плачкова

    • 108. Андрей Емилов Благоев

    • 109. Тошко Атанасов Йосифов

    • 110. Ивац Николаев Марков

    • 111. Емела Екремова Ибраимова

    • 112. Митко Алексов Долински

    • 113. Александър Аврамов Самоковлийски

  • 70. Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

    • 101. Кирил Йорданов Станчев

    • 102. Ралица Димитрова Николова

    • 103. Иван Николов Гавазки

    • 104. Камелия Пламенова Борисова

    • 105. Йордан Георгиев Лазаров

    • 106. Симеон Георгиев Стоименов-Смирнов

    • 107. Камелия Стефанова Атанасова

    • 108. Милен Божичков Любомиров

    • 109. Николай Емилов Джонев
  • 71. Независим кандидат Слави Петров Кашкин

    Кмет на община

  • 48. Ива Петрова Накова
    ВЪЗРАЖДАНЕ

  • 67. Петър Георгиев Паунов
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • 68. Младен Стоянов Ризов
    Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

  • 75. Здравко Стойнев Милев
    Независим кандидат Здравко Стойнев Милев

    Кмет на кметство

    Багренци

  • 67. Иван Георгиев Христов
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Богослов

  • 67. Румен Тончев Веселинов
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • 74. Йордан Драганов Ангелов
    Независим кандидат Йордан Драганов Ангелов

    Горна Гращица

  • 34. Кирил Бориславов Кирилов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 67. Румен Богомилов Чучков
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Граница

  • 56. Соня Георгиева Павлова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • 67. Лъчезар Георгиев Гергов
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Драговищица

  • 67. София Богданова Плачкова
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Жабокрът

  • 34. Десислава Йорданова Стоянова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 42. Милена Петкова Стоименова
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ

  • 56. Олег Добринов Манов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • 67. Ясен Евтимов Стипцарски
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Жиленци

  • 34. Румен Иванов Сираков
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 56. Огнян Любенов Пешев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • 67. Камен Василев Златков
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Коняво

  • 34. Илиян Динков Желев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 67. Даниела Любенова Божилова
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Копиловци

  • 34. Васил Иванов Младенов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 42. Светослав Кирилов Дамянов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ

  • 67. Анелия Здравкова Атанасова-Георгиева
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • 70. Ралица Димитрова Николова
    Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

  • 76. Мирослава Георгиева Костадинова
    Независим кандидат Мирослава Георгиева Костадинова

    Лозно

  • 34. Радка Веселинова Чорбаджийска
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 67. Пламен Иванов Матуски
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Николичевци

  • 72. Спаска Асенова Методиева
    Независим кандидат Спаска Асенова Методиева

    Пиперков чифлик

  • 34. Бойко Йорданов Парлапански
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 67. Стефан Тодоров Котев
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Раждавица

  • 56. Стоян Симеонов Ръждавички
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    Слокощица

  • 30. Венера Георгиева Илиева
    ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

  • 56. Снежана Иванова Арсова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • 67. Румен Асенов Калфин
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

    Соволяно

  • 73. Пламен Василиев Илиев
    Независим кандидат Пламен Василиев Илиев

    Шишковци

  • 34. Илияна Спирова Петрова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 56. Юлия Борисова Петрова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    Ябълково

  • 34. Валери Василев Иванов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

  • 48. Кирил Боянов Велинов
    ВЪЗРАЖДАНЕ

  • 56. Добромир Руменов Димитров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • 67. Бисер Бориславов Златков
    Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

     

   
© ALLROUNDER