Партии участващи в общинските избори в община Кюстендил 2019

Рейтинг
УжаснаОтлична 
Детайли

Регистрирани партии в ОИК Кюстендил за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

 

Пореден №,

партия

Решение на ЦИК

Решение на ОИК

Адрес, телефони, eлектронен адрес, лице/а за контакт

1

2

3

4

5

1.

ПП „Партия на Зелените”

№980-МИ/05.09.2019 г.

№22/12.09.2019 г.

№23/12.09.2019 г.

Огнян Огнянов Атанасов

2.

ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОИНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1071-МИ от 11.09.2019 г.

№ 25/12.09.2019 г.

Георги Петков Петров

3.

ПП „ВОЛЯ”

963-МИ/05.09.2019г.

№31/13.09.2019 г.

№ 32/13.09.2019г.

№ 33/13.09.2019г.

Калоян Пламенов Петров

4.

ПП „Земеделски съюз – Александър Стамболийски”

1030-МИ/10.09.2019 г.

№34/13.09.2019г.

Димитър Борисов Тасков,

5.

ПП „АБВ” /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

1024-МИ/10.09.2019 г.

№35,36 и 37/15.09.2019 г.

Румен Йорданов Петков

6.

ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”

1042- МИ/11.09.2019 г.

№ 38,39 и 40 / 15.09.2019 г.

Любомир Иванов Стойков

 

7.

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ”

1023-МИ/10.09.2019 г.

№ 41/ 15.09.2019 г.

Станислава Борисова Аврамова

 

8.

ПП „Възраждане”

982-МИ/05.09.2019 г.

№ 54, 55 и 56 от 16.09.2019 г.

Владислав Кирилов Лехчански

9.

ПП „АТАКА”

1056-Ми/11.09.2019 г.

№60,61 и 62 от 16.09.2019 г.

Румен Николов Андонов

 

 

Регистрирани коалиции в ОИК Кюстендил за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

 

Пореден №

коалиция

Решение на ЦИК

Решение на ОИК

лице/а за контакт

1

2

3

4

5

1.

 КП „Ние, Гражданите”

съставни партии:

ПП „Коалиция За Теб България”

„КОЙ” – „Компетентност, Отговорност, Истина”

1027-МИ/10.09.2019 г.

№24/12.09.2019 г.

Иво Крумов Кръстев

2.

КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ”

съставни партии:

партия „Българска социалистическа партия“

„Комунистическа партия на България“

партия „Нова Зора“

партия „Политически клуб „Екогласност“

партия „Политически клуб „Тракия“

1012-МИ/09.09.2019 г.

№27/13.09.2019 г.

№28/13.09.2019 г.

№ 29/13.09.2019 г.

Лилия Евтимова

3.

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ”

съставни партии:

 партия „Движение Да България“

 партия „Демократи за силна България“

 партия „Зелено движение“

№ 965-МИ/05.09.2019 г.

№ 63, № 64 и № 65 от 16.09.2019 г.

Емил Ивов Мачиков

 

 

Регистрирани местни коалиции в ОИК Кюстендил за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

 

пореден №

местна коалиция

Решение на ОИК

лице/а за контакт

1

2

3

4

1.

Местна коалиция  ГЕРБ/ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ППВМРО–БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

съставни партии/коалиции:

ПП ГЕРБ

 ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

 ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)

 ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ 

 ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ

№42, № 43 и № 44/16.09.2019 г.

Петър Георгиев Паунов

 

2.

Местна коалиция Движение ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА / ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ и Коалиция „Движение ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА/,

съставни партии/коалиции:

ПП „ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ”

 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА”

(КП Движение ЗАЕДНО за промяна

1.     ПП „Българска Социалдемокрация-Евролевица“

2.     ПП „Родолюбие 2000“

  1. ПП „Европейска сигурност и интеграция“
  2. ПП „ВОЛТ“)

№48, №49 и № 50/16.09.2019 Г.

Младен Стоянов Ризов

 

3.

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ НДСВ

съставни партии/коалиции:

ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД” (НДСВ)

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”

 

№ 51, № 52 и № 53 от 16.09.2019 г.

Любомир Иванов Васев

 

4.

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ Глас народен/ ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен

съставни партии/коалиции:

 ПП „ГЛАС НАРОДЕН”

ПП „МИР”

 ПП„ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ”

 

№ 57, № 58 и № 59

от 16.09.2019 г.

Кирил Йорданов Станчев

 

 

Регистрирани инициативни комитети ОИК Кюстендил за издигане кандидатурата на независим кандидат в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

 

 

 

Пореден №,

Инициативен комитет

за издигане на:

 

Общински съветник/кмет на община/район/кметство

Община/район/кметство

(наименование)

Собствено, бащино и фамилно име на членовете на

инициативния комитет

№ и дата на решението на ОИК за регистрация

 

 

1.

 

 

Слави Петров Кашкин

 

 

Общински съветник

 

 

Община Кюстендил

1.       Владислава Славчова Атанасова

2.       Огнян Александров Александров

3.       Георгина Красимирова Тошева

4.       Гергана Цецкова Маринчева

№16/10.09.2019 г.

 

 

2.

 

Спаска Асенова Методиева

 

Кметствос.Николичевци

 

 

 

с.Николичевци

1. Стефка Миланова Пинева

2. Ганка Бориславова Борисова

3. Даниела Красимирова Райчова

№19/11.09.2019 г.

 

 

3.

 

Пламен Василиев Илиев

 

 

Кметство с. Соволяно

 

 

с.Соволяно

1. Антоанета Петрова Андонова

2. Зоя Харалампиева Кирилова

3. Райчо Крумов Панайотов

4. Румен Крумов Гьошев

5. Олег Веселинов Спасов

№ 20/12.09.2019 г.

 

4.

 Йордан Драганов Ангелов

 

Кметство с.Богослов

 

с.Богослов

1. Тихомир Славев Алайков

2. Антон Атанасов Ардалски

3. Малин Методиев Миланов

№ 21/12.09.2019 г.

5.

 Здравко Стойнев Милев

Кмет на община

Кюстендил

1.Иво Методиев Чивийски

2.Крум Кирилов Григоров

 3. Иван Йорданов Цеков

 4.Евстати Димитров Велинов

5.Анатоли Петров Христов

 6. Никола Василиев Абрашев

 7.Владимир Михайлов Давидков

№26/13.09.2019 г.

6.

Мирослава Георгиева Костадинова

Кметство с.Копиловци

С.Копиловци

Кирил Иванов Кирилов

Анелия Стефанова

Захариева Цветелина Георгиева Стоилова

№30/13.09.2019 г.

   
© ALLROUNDER